Jesteś zainteresowany nauką? Zadzwoń! + 48 698-705-031.

Informacje

Naszą kadrę stanowią wykwalifikowani lektorzy posiadający wykształcenie filologiczne oraz doświadczenie w prowadzeniu zajęć z osobami w różnym wieku i na wszystkich poziomach zaawansowania. Nasi lektorzy to osoby, dla których nauczanie języka angielskiego jest pasją i sposobem na życie.

Kursy dla Młodzieży!


Szkoła Języków Obcych Mobilny Lektor specjalizuje się w indywidualnych lekcjach dla młodzieży szkolnej z dojazdem do domu słuchacza. Mobilny Lektor stawia na najskuteczniejszą metodę nauki języka angielskiego. Nasz autorski program Metody Personalnego Rozwoju Nauki Języków jest gwarancją sukcesu.

Naszą kadrę Lektorów uczących młodzież stanowią młodzi, energiczni i pełni pomysłów pasjonaci języka, dzięki którym lekcje są interesujące i pełne pozytywnej energii. Nie narzucamy naszym uczniom gotowych podręczników. Lektorzy na każdą lekcję przygotowują autorski program zajęć, dzięki czemu lekcje nie są nudne i skupiają się na zainteresowaniach i potrzebach słuchaczy.

Każdy z naszych uczniów ma możliwość wyboru toku prowadzenia zajęć i tego, na czym chce się skupić. Konwersacje, gramatyka, rozumienie ze słuchu te wszystkie najważniejsze elementy nauki języka nie muszą być nudne. Wystarczy nam zaufać, a udowodnimy, że nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Nie jesteśmy kolejnymi nudnymi nauczycielami, jesteśmy Lektorami z Pasją!

Po pierwszej lekcji, na której nasz Lektor sprawdził poziom i indywidualne preferencje ucznia. Przechodzimy do jasnego określenia celu, który chcemy osiągnąć wraz z uczniem. Cele muszą być jasne i przejrzyste, dzięki temu motywujemy się do dalszej nauki i osiągamy pełną satysfakcję.Terminy:

Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważna jest oszczędność czasu. Dlatego zajęcia indywidualne umawiane są z 3 dniowym wyprzedzeniem. Każde zajęcia można odwołać, lub przełożyć. Zajęcia nie przepadają. Nasi klienci płacą tylko za odbyte lekcje! Intensywność lekcji dopasowujemy indywidualnie. Zajęcia prowadzimy również w weekendy!

Dlaczego warto wybrać naukę indywidualnie?

- Dojazd do ucznia Gratis!
- Elastyczność grafiku lekcji!
- Kursy szyte na miarę – Sam zdecyduj, czego chcesz się uczyć!
- Dostęp do „Bazy Wiedzy” – platformy z darmowym dostępem do testów i materiałów
- Nieodpłatna pomoc Lektora w nagłych sytuacjach
- Wiemy jak ważny jest komfort nauki, dajemy możliwość zmiany Lektora!
- Po ukończeniu pełnego kursu, Uczniowie otrzymują Dyplomy z pisemną opinią Lektora

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej zapraszamy do kontaktu!

Galeria