Jesteś zainteresowany nauką? Zadzwoń! + 48 698-705-031.

Informacje

Naszą kadrę stanowią wykwalifikowani lektorzy posiadający wykształcenie filologiczne oraz doświadczenie w prowadzeniu zajęć z osobami w różnym wieku i na wszystkich poziomach zaawansowania. Nasi lektorzy to osoby, dla których nauczanie języka angielskiego jest pasją i sposobem na życie.

Kursy dla Dzieci!


To indywidualne zajęcia z dojazdem naszego Lektora. Lekcje odbywają się w domu u ucznia, dzięki czemu nasi najmłodsi uczniowie korzystają z komfortu nauki w domowym zaciszu.

Dzięki różnorodnym materiałom multimedialnym wprowadzamy dziecko w świat języków bez narażania go na stres i blokadę. Podczas gdy dla starszych nauka jest żmudnym procesem ciągłego powtarzania informacji, dzieciom zapamiętywanie przychodzi ŁATWO I NATURALNIE i do tego w trakcie beztroskiego spędzania czasu.

Na początkowym etapie nauki języka angielskiego dziecko bardzo łatwo można do tego zniechęcić. Nasi Lektorzy dzięki swojemu doświadczeniu gwarantują, że indywidualne podejście oraz motywacja w krótkim czasie przełoży się na postępy najmłodszych uczniów.

Nasze lekcje nie obywają się na określonych schematach. W pierwszej kolejności nasi Lektorzy chcą poznać ucznia, jego zainteresowania, hobby, predyspozycje, aby dobrać odpowiednie materiały i zakres zajęć. Dziecko bardzo chętnie spędza czas na nauce języka, kiedy tematem lekcji są jego ulubieni bohaterzy z bajek czy książek lub ulubiona gwiazda filmowa.

Nie ma nic piękniejszego dla nauczyciela, niż uczeń, który jest zafascynowany jego przedmiotem. Dlatego naszym celem jest obudzenie w dzieciach pasji do języków, którą później z przyjemnością będą potrafili wykorzystać w życiu.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej zapraszamy do kontaktu!

Galeria

Dodatkowe menu

Twój e-mail:


Miasto:


Kod weryfikacji:
verification image, type it in the box

Wiadomość: