Jesteś zainteresowany nauką? Zadzwoń! + 48 698-705-031.

Informacje

Naszą kadrę stanowią wykwalifikowani lektorzy posiadający wykształcenie filologiczne oraz doświadczenie w prowadzeniu zajęć z osobami w różnym wieku i na wszystkich poziomach zaawansowania. Nasi lektorzy to osoby, dla których nauczanie języka angielskiego jest pasją i sposobem na życie.

Język Angielski!


Znajomość języka angielskiego jest podstawową umiejętnością każdego człowieka. Ta podstawowa umiejętność wymagana jest od nas na każdym kroku. Jest to najczęściej używany język świata posługuje się nim ponad 1755 milionów mieszkańców Ziemi. Nic dziwnego, że każdy chciałby potrafić się nim posługiwać, a osoby, którym się to udało są podziwiane i zabiegają o nich pracodawcy.

Język angielski jest najczęściej wybieranym przedmiotem maturalnym, ale również uczniowie spośród języków obcych uczą się go najchętniej. Nic dziwnego, dzięki niemu będziemy wstanie porozumieć się w większości miejsc na świecie.

Dlatego bardzo ważne jest, aby już od najwcześniejszych lat zadbać o kształcenie tej wyjątkowo potrzebnej umiejętności.

Najskuteczniejszą formą nauki tego języka są lekcje indywidualne.

Nauka w Szkole Języków Obcych Mobilny Lektor to gwarancja sukcesu w nauce języka angielskiego. Nasze korepetycje "szyte na Miarę" dostosowujemy do każdego z uczniów indywidualnie. Wiemy, że najlepsi uczniowie pobierają indywidualne lekcje, niestety szkoła nie jest w stanie zagwarantować skutecznej nauki tego języka. Klasy są przepełnione, a uczniowie są na różnych poziomach zaawansowania.

Dlatego wychodzimy naszym Klientom naprzeciw tworząc szkołę skupiającą się na potrzebach każdego ucznia. Lekcje prowadzimy na każdym poziomie zaawansowania od szkoły podstawowej również dla osób dorosłych, którzy chcą podnieść swoje kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do certyfikatów językowych FCE lub CAE.

Wierzymy w naszych uczniów i jesteśmy przekonani, że już niebawem będą mogli cieszyć się swoim Sukcesem!

Cennik zajęć ustalamy indywidualnie dla każdego ucznia, a dzięki pakietom zajęć, lekcje odbywają się regularnie i są w korzystnych cenach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

W celu poznania szczegółowej oferty – Szkoły Języków Obcych Mobilny Lektor prosimy o kontakt z biurem szkoły w wybranym mieście przygotujemy dla Państwa indywidualną propozycję.

Galeria

Dodatkowe menu

Twój e-mail:


Miasto:


Kod weryfikacji:
verification image, type it in the box

Wiadomość: