Jesteś zainteresowany nauką? Zadzwoń! + 48 698-705-031.

Informacje

Naszą kadrę stanowią wykwalifikowani lektorzy posiadający wykształcenie filologiczne oraz doświadczenie w prowadzeniu zajęć z osobami w różnym wieku i na wszystkich poziomach zaawansowania. Nasi lektorzy to osoby, dla których nauczanie języka angielskiego jest pasją i sposobem na życie.

Kursy Grupowe!


Mobilny Lektor prowadzi kursy grupowe z dojazdem do firm.

Wiemy jak ważną rolę w biznesie odgrywa znajomość Języków Obcych. Jest to zdolność, która jest niezbędna do poszerzenia swoich kwalifikacji oraz pomocna w zdobyciu awansu. Każdy przedsiębiorca rozwijający własny biznes, na pewno również zastanawiał się nad „podbojem” rynków zagranicznych. Często jednak przeszkodą jest bariera językowa.

Nauka języków dla biznesu to najbardziej efektywna forma nauki języka dla osób na każdym szczeblu kariery zawodowej oraz preferowana formuła nauki przez wielu właścicieli i szefów firm. Nasz autorski program Metody Personalnego Rozwoju Nauki Języków jest gwarancją sukcesu. Jest to najpopularniejszy model nauczania wybierany przez pracowników oraz zarządzających firmami.

Kurs językowy jest również doskonałym systemem motywacyjnym dla pracownika. Dzięki któremu Pracodawca zyskuje zadowolenie i uznanie pracownika, a tym samym podnoszone zostają kwalifikacje kadry.

Kursy grupowe dla Biznesu:

Szkoła Języków Obcych Mobilny Lektor prowadzi kursy grupowe z dojazdem do firm. Szkolenia organizowane są metodą skutecznej konwersacji. Kursy grupowe są wymagające, nakładają na uczestnikach obowiązek „przestawienia” się w tryb praca. Jest wiele testów językowych i spora dawka słownictwa, która na każdej lekcji jest sprawdzana przez Lektora.

Kursy grupowe charakteryzują się określenie celu, który chce osiągnąć uczeń lub grupa.

Jasno określone cele motywują naszych uczniów do nauki i pozwalają im pracować również poza godzinami kursu.Rodzaje kursów dla Biznesu:

- Kursy grupowe - na każdym poziomie zaawansowania w grupach 3 – 10 os
- Kursy indywidualne języka ogólnego - od poziomu początkującego do zaawansowanego
- Kursy biznesowe - prowadzone przez trenerów biznesu i sprzedawców
- Kursy języka specjalistycznego - nauka języka dla odpowiedniej branży np. prawników
- Konwersacje z native speaker'ami
- Intensywne kursy przygotowujące do wyjazdów służbowych, szkoleń, spotkań biznesowych

Terminy:

Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważna jest oszczędność czasu. Dlatego zajęcia indywidualne umawiane są z 3 dniowym wyprzedzeniem. Każde zajęcia można odwołać, lub przełożyć. Zajęcia nie przepadają. Nasi klienci płacą tylko za odbyte lekcje! Intensywność lekcji dopasowujemy indywidualnie. Zajęcia prowadzimy również w weekendy!

Dlaczego warto wybrać indywidualną dla biznesu?

- Dojazd do biura Gratis!
- Elastyczność grafiku lekcji!
- Kursy szyte na miarę – Sam zdecyduj, czego chcesz się uczyć!
- Dostęp do „Bazy Wiedzy” – platformy z darmowym dostępem do testów i materiałów
- Nieodpłatna pomoc Lektora w nagłych sytuacjach
- Wiemy jak ważny jest komfort nauki, dajemy możliwość zmiany Lektora!
- Po ukończeniu pełnego kursu, Pracownicy otrzymują Dyplomy z pisemną opinią Lektora oraz wewnątrzszkolny certyfikat znajomości języka na odpowiednim poziomie zaawansowania!

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej zapraszamy do kontaktu!

Galeria