Jesteś zainteresowany nauką? Zadzwoń! + 48 698-705-031.

Informacje

Naszą kadrę stanowią wykwalifikowani lektorzy posiadający wykształcenie filologiczne oraz doświadczenie w prowadzeniu zajęć z osobami w różnym wieku i na wszystkich poziomach zaawansowania. Nasi lektorzy to osoby, dla których nauczanie języka angielskiego jest pasją i sposobem na życie.

Własny Biznes – Mobilny Lektor


1. Własny Biznes – Mobilny Lektor
2. Pakiet Korzyści
3. Wymagania
4. Spodziewane Przychody

Szkoła Języków Obcych Mobilny Lektor działa na terenie Warszaw, Kielc i Krakowa od 2011 r. Wychodząc naprzeciw wymaganiom naszych klientów prężnie rozwijająca się firma rozpoczyna otwierania oddziałów na terenie całej Polski.

Mobile Szkoły Językowe pozwalają na maksymalizację zysków bez ponoszenia dużych kosztów wstępnych. Główna siedziba szkoły w Warszawie oferuje dla nowych franczyzobiorców wyjątkową ofertę. Gwarantując w zamian bogaty pakiet franczyzowy oraz niezbędne szkolenie z zakresu zarządzania szkołą, promowana jej, aby już od pierwszych miesięcy placówka była rentowna.

Oferta franczyzowa Mobilny Lektor to auroski pomysł, który posiada sprawdzone podstawy biznesowe. Dynamiczny rozwój naszej sieci zawdzięczamy stale rosnącemu zainteresowaniu nowatorskimi rozwiązaniami edukacyjnymi, efektywnemu systemowi organizacji pracy oraz atrakcyjnemu wizerunkowi marki.

Oferta franczyzy mobile Mobilny Lektor gwarantuje:

- Niskie koszty rozpoczęcia działalności
- Niskie koszty stałe prowadzenia oddziału
- Szybki okres zwrotu inwestycji już od 3 miesiąca!
- Know-how w zakresie promocji oferty i sprzedaży kursów indywidualnych
- Przejrzyste zasady współpracy

Galeria

Dodatkowe menu

Twój e-mail:


Miasto:


Kod weryfikacji:
verification image, type it in the box

Wiadomość: